11. forduló
2013. 11. 25. - 18:30
Budaörs, Budaörs Városi Sportcsarnok

Volt minden...

Ezen a fontos hazai meccsen minden volt. A mérkőzés elején több egyértelmű helyzetünk maradt ki, a vendégek szereztek vezetést. Kapkodós félidőt láthattunk, nem voltunk a magaslaton, majd a félidő előtt Frank mester meglépte, hogy az U19-es fiatalokat is játékba ’küldte’ és bizony a csapatkapitány passzából a fiatal Bognár Bence góljával egyenlítettünk.

A fordulást követően kétgólos előnnyel vezettek a szombathelyiek, majd Jovánczai találatával csökkentettük hátrányunkat. Ezt követően többször perceket állt a játék, jöttek a sárga és piros lapok, volt kavarodás és vita. Folytatódott az idegfeszítő és igazán fordulatos meccs, 3-2 oda, aztán ellenfelünk 3 mezőnyjátékossal folytathatta a játékot, amit szépen kijátszva Roni egyenlített, 3-3. Majd a 30. percben is Roni villantotta meg tudását, így 4-3 ide, majd a Haladás csapata sem nyugodott bele az eredménybe, így újra X lett a meccs, 4-4.

Hajtottunk, a 37. percben Roni újra bevetette magát, fantasztikus labdaszerzés után, a kapust egy az egybe megverve, mesterhármasa által fordítottunk. Az 5-4-es vezetésnél még 3 perc volt hátra, amikor Birinyi szép csellel tört be az ellenfél hatosához, ahol a vészkapusuk már csak szabálytalankodva tudta őt megállítani. Izzott a levegő a pályán, a kispadokon és a lelátón is. Megint kiállítást hozott a meccs magával és hatoshoz jutottunk, amit Roni gyönyörűen értékesítet, így ezen a háromesélyes találkozón 6-4 arányban tudtuk a 3 pontot itthon tartani.