18. forduló
2018. 05. 06. - 11:00
Budaörs, Hermann Ottó Általános Iskola

U17, 18. forduló

Igazságos döntetlen helyett 3 pontot vitt az MVFC. A csapatok bizonyítani akartak magunknak és egymásnak egyaránt. Nagy Tomi kezdte meg a gólszerzést, ezáltal a hazai vezetést. A 10. percben egyenlített ellenfelünk -volt játékosunk- Iszák Domi góljával. A következő percek is több helyzetet tartogattak, Bonda Szabi sokáig nem engedett labdát a hálónkba. A szünet előtt fordítani tudott ellenfelünk.

A második félidő elején dupláztak a vendégek, így 3 gólos előnyre tettek szert. Természetesen nem adtuk fel, illetve vészkapus játékra váltottunk. Tíz perccel később tudtunk gólt rúgni Gulyás Bence által, majd újra Nagy Tomi volt eredményes (3-4). A hátrányunkat jól faragtuk és ismét volt helyzetünk, de sajnos nem sikerült belőle gólt szerezni. A kihagyott helyzet megbosszulta magát és gólt kaptunk, ami a vendég 5:3-as győzelmet jelentette. Nagy küzdés, hullámvölgy és szép visszajövetel jellemezte csapatunkat, de a megérdemelt egy pontot sem sikerült itthon tartani.