12. forduló
2019. 12. 09. - 19:20
Budaörs, Aramis SE Futsal Csarnok

Futsal NB I., 12. forduló

Kötelező győzelem volt kitűzve erre a mérkőzésre, bár tudtuk most is nehéz dolgunk lesz. A 2. percben a Kecskemét szerzett vezetést, azonban a hazai gólra sem sokáig kellett várni egy szabadrúgásfigurából az u20-as Juhász Donát talált kaput. A további percek több ígéretes támadást hoztak mindkét oldalon. Soós Arnold hozott 1-2 bravúrt és sokáig 1-1-es döntetlennel játszottak tovább a csapatok. A félidő előtt 2 perccel kisbüntetőhöz jutottunk, amit a fiatal Fekete Olivér értékesített és fordítottunk. A lefújás előtt Sámson Zoltán góljával növeltük előnyünket és nyugodtabban mehettünk be a szünetre.

A mérkőzést megelőzve az u13-as Dabasi fiatalok játszottak bemutató mérkőzés az Aramisos u13-as gyerekekkel.

A 2. félidőben is fegyelmezetten és nagy akarattal játszottunk. Harnisch Ákos találata lelkesítette a közönséget és a csapatot egyaránt. Ellenfelünk vészkapus játékra váltott, amiből mi jöttünk ki jól és újabb két gólt szereztünk üreskapura. Utána a kecskemétiek még szépítettek, de biztos és fontos győzelmet arattunk itthon.