Bajnoki eredmények, 3. helyért
Következő mérkőzés
 
-
-
A bajnokság állása, 22. forduló
Csapat Pontok
1. Duna Takarék-ETO FC 54
2. MVFC-Berettyóújfalu 51
3. Colorspectrum Aramis 43
4. Üllő FC Cső-Montage 43
5. FTC-Goldball 32
6. Gyöngyösi Futsal&BSK 31
7. Gödöllő-Fortuna 19
8. Rubeola FC Csömör 16
9. Legrand MetalCom Szentes 15
10. Borsod Volán SE 14
11. DTE-Royal FC 5
Fotók
A csapat mérkőzései az NB I-ben
Ford H. Ellenfél Ered.
bronz o Üllő FC Cső-Montage

1-7

r3 i MVFC-Berettyóújfalu

4-3

r2 o MVFC-Berettyóújfalu

2-5

r1 i MVFC-Berettyóújfalu

4-6

20 o Gödöllő-Fortuna

2-0

21 i Duna Takarék-ETO FC

4-1

20 o Borsod Volán SE

11-4

19 i Legrand-M.-Szentes

2-9

18 i Üllő FC Cső-Montage

1-6

17 o MVFC-Berettyóújfalu

2-4

16   szabadnapos

-

15 o FTC-Goldball

3-2

14 o Gyöngyösi Futsal&BSK

8-0

13 o Rubeola FC Csömör

7-3

12 i DTE-Royal FC

2-5

11 i Gödöllő-Fortuna

1-6

10 o Duna Takarék-ETO FC

1-4

9 i Borsod Volán SE

3-4

8 o Legrand M. Szentes

4-0

7 o Üllő FC Cső-Montage

3-4

6 i MVFC-Berettyóújfalu

4-2

5   szabadnapos  
4 i FTC-Goldball

2-2

3 i Gyöngyösi Futsal&BSK

3-7

2 i Rubeola FC Csömör

1-7

1 o DTE-Royal FC

15-4

Győzelem

Vereség

i = idegenben, o = otthon
Magyar Kupa - Elődöntő 2. mérkőzés

2008. március 19.

Berettyóújfalu, 400 néző
 
Mezei-Vill FC 1-2 (1-1) Colorspectrum Aramis

Játékvezetők: Albert I., Iványi Z., Viczián M.

Mezei-Vill: Pallai - Sáfár, Lovas, Nagy T., Nagy I., cs:Moga, Trencsényi, Gál, Kolompár, Turzó, Tamás, Szitkó, Edző:Szitkó Róbert

Aramis: Sikur - Nagy G., Csernai, Sivák, Hasenauer, cs: Frank P., Besenyei, Dávid, Rábl, Kőrösi, Frank T., Gremsperger, Edző:Frank Tamás

Gólszerző: Nagy T.,  ill.  Sivák(2)

Sárga lap: Nagy T. ill.  -

Továbbjutó: Colorspectrum Aramis 5-4-es összesítéssel


Magyar Kupa elődöntő visszavágó: DÖNTŐS A CSAPAT!

Nagyszerű győzelmet arattunk Berettyóújfalun a Magyar Kupa elődöntőjének visszavágóján, így bejutottunk az idei sorozat döntőjébe!

Egyik csapat sem kockáztatott túl sokat a mérkőzés elején, ennek megfelelően inkább a mezőnyben zajlott a játék a kapuk nem sokszor kerültek veszélybe. Enyhe mezőnyfölényt alakítottunk ki ennek ellenére a hazaiak szereztek vezetést a 9. percben egy elkerülhető góllal. Szerencsére nem estünk ettől össze és Sivák Peti nagyszerű találata a 12. percben az egyenlítést jelentette, amely a félidei állás is volt.

A második játékrészben kicsit emelkedett az iram és vele együtt a színvonal is, tartottuk a lépést a bajnokság éllovasával, sőt Sivák Peti újabb találata a 22. percben a vezetést jelentette számunkra. A hazaiak mindent megtettek az egyenlítés érdekében és három perccel a vége előtt kapus helyett mezőnyjátékossal próbálkoztak. Voltak meleg pillanatok a kapunk előtt de óriási akarással és jó védekezéssel sikerült ezeket kivédekeznünk és ha némi meglepetésre is de a két mérkőzés alapján teljesen megérdemelten, 5-4-es összesítéssel jutottunk a futsal Magyar Kupa döntőjébe, ahol az Euro-Mobil Trans Győr csapata lesz az ellenfelünk április végén.

Képek a mérkőzésről »