Hírek

2018/19
7. forduló
2018. október 20. - 12:56

A 7. fordulóban hazai pályán szenvedtünk vereséget a Berettyóújfalutól. Részletek hamarosan.

2018/19
6. forduló
2018. október 16. - 16:35

A 6. fordulóban lejátszott mérkőzés részletes leírását hamarosan olvashatják oldalunkon.

2018/19
5. forduló
2018. október 09. - 10:13

Túl vagyunk a bajnokság 5. fordulóján is, részletek hamarosan.

2018/19
4. forduló
2018. október 02. - 11:12

Csapatunk megszerezte első győzelmét az idei bajnokságban, részletek hamarosan.

2018/19
3. forduló
2018. szeptember 15. - 12:45

Lejátszottuk soron következő mérkőzésünket, részletek hamarosan.

2018/19
1. forduló
2018. szeptember 04. - 09:12

Nehéz idénykezdés, döntetlen szagú mérkőzés, több hiányzó, 0 pont. Bogesz szerzett gyorsan vezetést, azonban sokat hibáztunk és ellenfelünk fordítani tudott. A szünet előtt büntetőhöz jutottunk, de sajnos nem tudtuk értékesíteni. Fiatal játékosainktól sok szép megoldást láthattunk, a fordulást követően szépítettünk szintén Bogesz góljával.

2018. augusztus 31. - 21:12

Az Aramis a 2018/19-es szezonnak is több változással tud nekiindulni, Frank mesternek idén is nehéz dolga lesz. Az Aramis nevéhez méltóan idén is több U17-es/U20-as fiatal beépítése és a futsal számára is kinevelése nem marad el, fiatal csapattal kezdünk neki az NB I-es bajnokságnak. A szezonban a játékosokon kívül az egyik legfontosabb, hogy elkészült az ARAMIS FUTSAL CSARNOK Budaörsön.

2018. augusztus 25. - 20:55

Megtartottuk szokásos utánpótlás évzárónkat, ahol értékeltük a 2017/18-as szezont. Az Aramis család összegyűlt az U11-es korosztálytól az U20-ig, az új Aramis Futsal Csarnokban. A tavalyi szezont zártuk a sok új élménnyel, tapasztalattal, kupákkal és különdíjakkal egyaránt. Az értékelés, eszem-iszom és beszélgetések mellett kitűztük a következő szezon céljait is.

2017/18
7. helyért, 2. forduló
2018. június 05. - 11:27

A 7. helyért való küzdelemben a második mérkőzésen Fekete Márk góljával szereztünk vezetést, aztán sokáig nem rezdült meg egyik háló sem. A bajnokságban a 8.helyen végeztünk a 2017/18-as szezonban. Helyzeteket láthattunk kialakítani, de a félidő előtt jött a Nyírgyulaji egyenlítés.

2017/18
7. helyért, 1. forduló
2018. június 01. - 12:40

A veszprémi kettős érzéseket keltő mérkőzés után Nyírgyulajra kellett utaznunk a 7. hely megszerzéséért első körben, ahol megmagyarázhatatlan vereséget szenvedtünk. Kiállítások és munkahelyi elfoglaltságok miatt fiatal csapattal érkeztünk. Az első félidő langyosabb játékképet adott, az utolsó percben szereztünk vezetést Póta találatával.

2018. április 16. - 10:55

Mint ismert, a Bologna hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Veronát, a 94. percben Nagy Ádám volt eredményes. A védekező középpályás a Ferencváros és a Bologna színeiben eddig 67 tétmérkőzésen lépett pályára, a válogatottban 23-szor – de ez volt az első találata, amit élvonalbeli karrierje során jegyzett!

2017/18
18. forduló
2018. március 20. - 11:08

Nem túl élvezetes játékot mutattunk az alapszakasz utolsó fordulójában. A félidő előtt pár perccel Roni szerzett vezetést. A szünet után még lassult a játék, de a Nyírgyulaj egyenlített. A 30. percben Bogesz szerzett újabb vezetést, azonban a vendégek nagyot küzdöttek és a következő 2 percben 2 gólt is szereztek, amivel elvitték a 3 pontot.

2017/18
17. forduló
2018. március 13. - 11:07

Nem a mi napunk volt, fájó vereséget szenvedtünk a kupagyőztes Haladástól. Az első percekben ellenfelünk volt eredményes, a 4. percben kiállították egyik fiatal játékosunkat. A 3 a 4 elleni védekezésünk sem volt az igazi, így újabb hazai gól született. Az első félidőben többnyire a Szombathelyiek uralták a játékot, egy szépítő gólt szereztünk.

2017/18
16. forduló
2018. február 27. - 11:06

Hasonló összpontosításra és rendezettségre lesz szükségünk a következő mérkőzéseken; sokaknak tetszetős játékon vagyunk túl az idei évben hazai pályán. Az első 10 perc többnyire a helyzeteinkről szólt, különösen Büki Balti lőtte körbe a kaput. A félidő felénél szerzett vezetést Cseri Gergő távoli lövése.

2017/18
15. forduló
2018. február 20. - 11:16

Sokáig a Győr futott az eredmény után, majd játékvezetői segítséggel megnyerték a mérkőzést. Üllőn rendezte a Győr a hazai mérkőzését, lelkesen és jó játékot mutatva kezdtünk. Jól küzdött a két csapat egymás ellen és motivált játékunknak köszönhetően vezetéshez sem tudtak sokáig jutni. A félidő előtt Bogesz volt kétszer is eredményes, ami 3:1-s Aramisos vezetést jelentett.

2017/18
14. forduló
2018. február 13. - 15:11

Dunaújvárosban nagyarányú vereséget szenvedtünk, a mérkőzésből fél perc telt el, amikor öngóllal indítottunk. Rá 2 percre ellenfelünk volt eredményes, majd a 6.perc is öngólt hozott és a 8 percben már 5 gólos vezetésre tettek szert a hazaiak. A legtöbb megmozdulásunk rosszul sült el és gól ellen is be voltunk oltva rendesen. Reméljük, most már kijövünk a gödörből…

2018. január 21. - 19:04

Magyarország mellett Lengyelország, Szlovákia, Horvátország és Csehország veszt részt a Január 22-24. között rendezett tornán, ahol az ’A ’válogatottunk, valamint az U21-es válogatottak vesznek részt. A tornán ott lesz csapatunk fiatal játékosa Fekete Olivér, aki az U21-es csapatot erősíti.

2017/18
13. forduló
2018. január 16. - 14:30

A mérkőzés első találatát a vendégek szerezték meg a 9. percben a csapatkapitányuk góljával, majd 3 perccel az első félidő vége előtt megduplázta előnyét a Bőny. A második félidőben 3 perc sem telt el a játékrészből, Samu betalált a vendég kapuba és 5 perccel később megvolt az egyenlítés is, szintén Samu góljával.

2017/18
12. forduló
2018. január 06. - 16:58

Az első félidő elején hibánkat kihasználva tudott vezetést szerezni a Fradi. Ezzel domináltak és mi meg nem rúgtuk be a helyzeteket. Hátránnyal fordultunk, majd következő percek is csak helyzeteket hoztak. Bravúrra volt szükség, hogy ne jussanak a hazaiak nagyobb előnyhöz és a 31. percben tudtunk egyenlíteni Boza révén.

2017/18
11. forduló
2017. december 16. - 15:55

Maradt a papírforma, ugyan az első percekben tartottuk magunkat. Az az 1:1-es eredményt követően nem tudtunk értékesíteni a helyzeteket. Az első félidő második felétől kezdve egyre inkább csúszott ki a lábunk alól a talaj. Az igazi csapást a 24. perc hozta meg, akkor már olyan hátrányba kerültünk, hogy semmi jó nem sülhetett ki.