Hírek

2017/18
7. helyért, 2. forduló
2018. június 05. - 11:27

A 7. helyért való küzdelemben a második mérkőzésen Fekete Márk góljával szereztünk vezetést, aztán sokáig nem rezdült meg egyik háló sem. A bajnokságban a 8.helyen végeztünk a 2017/18-as szezonban. Helyzeteket láthattunk kialakítani, de a félidő előtt jött a Nyírgyulaji egyenlítés.

2017/18
7. helyért, 1. forduló
2018. június 01. - 12:40

A veszprémi kettős érzéseket keltő mérkőzés után Nyírgyulajra kellett utaznunk a 7. hely megszerzéséért első körben, ahol megmagyarázhatatlan vereséget szenvedtünk. Kiállítások és munkahelyi elfoglaltságok miatt fiatal csapattal érkeztünk. Az első félidő langyosabb játékképet adott, az utolsó percben szereztünk vezetést Póta találatával.

2018. április 16. - 10:55

Mint ismert, a Bologna hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Veronát, a 94. percben Nagy Ádám volt eredményes. A védekező középpályás a Ferencváros és a Bologna színeiben eddig 67 tétmérkőzésen lépett pályára, a válogatottban 23-szor – de ez volt az első találata, amit élvonalbeli karrierje során jegyzett!

2017/18
18. forduló
2018. március 20. - 11:08

Nem túl élvezetes játékot mutattunk az alapszakasz utolsó fordulójában. A félidő előtt pár perccel Roni szerzett vezetést. A szünet után még lassult a játék, de a Nyírgyulaj egyenlített. A 30. percben Bogesz szerzett újabb vezetést, azonban a vendégek nagyot küzdöttek és a következő 2 percben 2 gólt is szereztek, amivel elvitték a 3 pontot.

2017/18
17. forduló
2018. március 13. - 11:07

Nem a mi napunk volt, fájó vereséget szenvedtünk a kupagyőztes Haladástól. Az első percekben ellenfelünk volt eredményes, a 4. percben kiállították egyik fiatal játékosunkat. A 3 a 4 elleni védekezésünk sem volt az igazi, így újabb hazai gól született. Az első félidőben többnyire a Szombathelyiek uralták a játékot, egy szépítő gólt szereztünk.

2017/18
16. forduló
2018. február 27. - 11:06

Hasonló összpontosításra és rendezettségre lesz szükségünk a következő mérkőzéseken; sokaknak tetszetős játékon vagyunk túl az idei évben hazai pályán. Az első 10 perc többnyire a helyzeteinkről szólt, különösen Büki Balti lőtte körbe a kaput. A félidő felénél szerzett vezetést Cseri Gergő távoli lövése.

2017/18
15. forduló
2018. február 20. - 11:16

Sokáig a Győr futott az eredmény után, majd játékvezetői segítséggel megnyerték a mérkőzést. Üllőn rendezte a Győr a hazai mérkőzését, lelkesen és jó játékot mutatva kezdtünk. Jól küzdött a két csapat egymás ellen és motivált játékunknak köszönhetően vezetéshez sem tudtak sokáig jutni. A félidő előtt Bogesz volt kétszer is eredményes, ami 3:1-s Aramisos vezetést jelentett.

2017/18
14. forduló
2018. február 13. - 15:11

Dunaújvárosban nagyarányú vereséget szenvedtünk, a mérkőzésből fél perc telt el, amikor öngóllal indítottunk. Rá 2 percre ellenfelünk volt eredményes, majd a 6.perc is öngólt hozott és a 8 percben már 5 gólos vezetésre tettek szert a hazaiak. A legtöbb megmozdulásunk rosszul sült el és gól ellen is be voltunk oltva rendesen. Reméljük, most már kijövünk a gödörből…

2018. január 21. - 19:04

Magyarország mellett Lengyelország, Szlovákia, Horvátország és Csehország veszt részt a Január 22-24. között rendezett tornán, ahol az ’A ’válogatottunk, valamint az U21-es válogatottak vesznek részt. A tornán ott lesz csapatunk fiatal játékosa Fekete Olivér, aki az U21-es csapatot erősíti.

2017/18
13. forduló
2018. január 16. - 14:30

A mérkőzés első találatát a vendégek szerezték meg a 9. percben a csapatkapitányuk góljával, majd 3 perccel az első félidő vége előtt megduplázta előnyét a Bőny. A második félidőben 3 perc sem telt el a játékrészből, Samu betalált a vendég kapuba és 5 perccel később megvolt az egyenlítés is, szintén Samu góljával.

2017/18
12. forduló
2018. január 06. - 16:58

Az első félidő elején hibánkat kihasználva tudott vezetést szerezni a Fradi. Ezzel domináltak és mi meg nem rúgtuk be a helyzeteket. Hátránnyal fordultunk, majd következő percek is csak helyzeteket hoztak. Bravúrra volt szükség, hogy ne jussanak a hazaiak nagyobb előnyhöz és a 31. percben tudtunk egyenlíteni Boza révén.

2017/18
11. forduló
2017. december 16. - 15:55

Maradt a papírforma, ugyan az első percekben tartottuk magunkat. Az az 1:1-es eredményt követően nem tudtunk értékesíteni a helyzeteket. Az első félidő második felétől kezdve egyre inkább csúszott ki a lábunk alól a talaj. Az igazi csapást a 24. perc hozta meg, akkor már olyan hátrányba kerültünk, hogy semmi jó nem sülhetett ki.

2017/18
10. forduló
2017. december 12. - 13:54

Az utolsó percig nem tudtunk gólt rúgni és nagyobb gólkülönbséggel maradtunk alul Veszprémben, a nagy csatában nyert kupameccs után. Először egy szabadrúgásnál hibáztunk, amit kihasználva vezetést szereztek a hazaiak. Majd szép játékot követően kihagytunk egy nagy helyzetet. A második találatuk a védőnkön szerencsétlenül megpattanó labda került a hálónkba.

2017/18
2. forduló
2017. december 06. - 11:05

Új fiatal tehetségekkel vágtunk neki a Veszprém elleni nehéz kupameccsnek. Az első félidőben még ízlelgettük a játékot és a rutinos ellenfelünk 2:0-s vezetésre tett szert. A második félidő, az ugyan hazai kiállítások hada és a hosszabbítás mégis Aramis győzelmet hozott és senkinek sem könnyen felejthető mérkőzést.

2017/18
9. forduló
2017. november 28. - 17:04

Hiányzókkal érkeztünk Nyírbátorba is és az ottlévő játékosaink közül is többen nem voltak fejben jelen. Jól kezdtünk és gólt szereztünk Póta lövéséből, de sok hibával és egyéni rossz döntésekkel hoztuk magunkra ellenfelünket. Az első félidő közepén kezdett a talaj kicsúszni a lábunk alól, a Nyírgyulaj nem csak fordítani tudott, hanem egyre nagyobb előnyt szerzett.

2017/18
8. forduló
2017. november 21. - 07:02

A csapatmunka és az akarat megmutatkozott, 0:2-ről fordítottunk. Az első percben vezetést szerzett a Haladás, amivel megnehezítettük már a kezdést magunknak. A következő 16 perc rengetek Aramis támadást tartogatott, de az ellenfelünk is folyamatosan bombázta a kapunkat.

2017/18
7. forduló
2017. november 11. - 11:02

Szívvel-lélekkel való jó játék és szerencsétlenség, fáradtság az utolsó 25 másodpercben. Több alapjátékos hiányával kellett utaznunk Debrecenbe, aminek a vége rosszul sült el. Frank játékosai 39 percet játszottak jól, a fiatalok és a 4 meghatározó játékosa sem okozott csalódást. Az első gólt az újonc Kulcsár Gabi szerezte, majd Bogesz mesternégyese következett.

2017/18
6. forduló
2017. november 07. - 13:50

A papírforma nyert, a külföldiekkel telitűzdelt ETO átgyalogolt rajtunk. Az első 5 percben tartottuk magunkat, majd többet hibáztunk és hamar 3:0-s hátrányba kerültünk. A következő percekben adódtak még hazai helyzetek, de nem sikerült szépíteni.

2017/18
5. forduló
2017. október 31. - 08:59

Kiemelkedő játékunkat nem tükrözi az eredmény, nem megérdemelt vereséget szenvedtünk a bajnokságban jól szereplő Dunaújváros ellen. Igazi játékkal kezdődött a találkozó, mígnem a vendégektől Fekete duplázott és hozta előnybe csapatát. A következő percek már több Aramis helyzetet tartogattak és Boza egy percen belül duplázott, amivel felpezsdítette a mérkőzés eredményét is.

2017/18
4. forduló
2017. október 27. - 11:01

Győzelemre szomjasan érkeztünk Győrbe a Bőny elleni mérkőzésre és jól is jött ki a lépés, gólzáporos játékot tudtunk nyújtani. Az első félidőben jobban kezdtünk és 2 góllal el tudtunk rugaszkodni, azonban a hazaiak is meglódultak és a szintén 2 góllal válaszoltak. A fordulást követően a 2:2-es eredmény mindkét csapatnak remény adott a pontok szerzésére, de a 23.