Hírek

2022/23
20. forduló
2023. január 30. - 10:49

A félidőben még mi, a mérkőzésén végén már a veszprémi csapat örülhetett, egy gólos vereséggel tértünk haza.

2022/23
19. forduló
2023. január 24. - 12:09

A Nyírbátor ellen újra a győzelem útjára léptünk, a félidei döntetlen után a 2. félidőben a magunk javára fordítottuk a mérkőzést.

2022/23
18. forduló
2023. január 20. - 12:09

Folytatódott a bajnokság, a 18. fordulóban Kecskemétre látogattunk, a végeredmény döntetlen.

2022/23
2. forduló
2023. január 07. - 15:19

Szoros mérkőzésen sikerült idegenben legyőznünk az NB II-es pécsi csapatot, így a Magyar Kupa 3. fordulójában folytathatjuk.

2022/23
16. forduló
2022. december 23. - 10:49

Az év utolsó mérkőzésén két gólos előnyről szenvedtünk vereséget a Rubeola otthonában.

2022/23
17. forduló
2022. december 21. - 10:11

A listavezető túl nagy falatnak bizonyult, hazai pályán kaptunk ki a Haladás csapatától.

2022/23
15. forduló
2022. december 13. - 10:29

Hazai pályán folytatódott a bajnokság, a nyíregyházi csapat látogatott Budaörsre, a vége 5-3 a javunkra.

2022/23
14. forduló
2022. december 06. - 13:13

Debrecenben jártunk a DEAC vendégeként, sajnos vereséggel zártuk a mérkőzést.

2022/23
13. forduló
2022. december 02. - 10:44

A kiváló erőkből álló Berettyóújfalu csapatát sikerült idegenben két vállra fektetni.

2022/23
12. forduló
2022. november 29. - 13:13

Egy szoros mérkőzésen az ELTE csapata ellen sikerült itthon tartanunk az összes pontot.

2022/23
11. forduló
2022. november 22. - 11:53

Az újonc csapat - a Magyar Futsal Akadémia - sem okozott gondot hazai pályán, sima 6-0 lett a vége.

2022/23
10. forduló
2022. november 15. - 12:52

Értékes győzelmet arattunk az Újpest vendégeként a 10. fordulóban, részletek hamarosan.

2022/23
9. forduló
2022. november 02. - 09:41

Több hiányzónk is akadt a Veszprém elleni rangadón, de ennek ellenére bizakodva tekintettünk a mérkőzésre. Öröm volt látni, hogy teljesen megtelt sorok előtt léphettünk pályára.

2022/23
6. forduló
2022. november 01. - 13:13

Az első félidőt még bírtuk, de a másodikban felőrölt minket a Haladás csapata, a vége sajnos vereség lett.

2022/23
8. forduló
2022. október 25. - 10:40

A 8. fordulóban Nyírbátorba látogattunk és remek mérkőzésen sima győzelmet arattunk.

2022/23
7. forduló
2022. október 17. - 14:04

Hazai pályán nem bírtunk a Kecskemét csapatával, döntetlen lett a vége.

2022/23
5. forduló
2022. szeptember 24. - 13:46

Péntek este a Rubeolát fogadtuk, ahol szerettük volna folytatni a jó sorozatunkat, és megőrizni 100%-os mérlegünket. Ami külön öröm volt, hogy hosszú sérülése után játékra jelentkezett Horváth Norbert, aki ráadásul góllal tért vissza.

2022/23
4. forduló
2022. szeptember 09. - 16:16

Az újonc Nyíregyháza csapata sem bírt velünk, idegenben gyűjtöttük be a 3 pontot.

2022/23
3. forduló
2022. szeptember 03. - 12:18

Az előző bajnoki után ismét rangadóra készültünk, ezúttal a tavalyi futsal NB I. bronzérmes Debrecent láttuk vendégül. Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, de bíztunk benne, hogy folytatni tudjuk a jó sorozatunkat.

2022. augusztus 27. - 11:18

A férfi futsalválogatott Kuvait ellen játszott oda-visszavágós felkészülési mérkőzést a hétvégén a budaörsi Aramis-csarnokban. Az Aramisból jelenleg három játékos, az itt nevelkedett Büki Baltazár, Fekete Márk és az idei szezonban igazolt Komáromi Péter is meghívást kapott a magyar futsal válogatottba.